Про нас

ТОВ «ЕМКО» – український виробник електротехнічної продукції і електромонтажних виробів з великим досвідом роботи на ринку і надійний постачальник такої продукції на об’єкти будівництва.

Основні напрямки діяльності – виробництво щитів поверхових, квартирних, ввідно-розподільних пристроїв, шаф обліку, комплектних трансформаторних підстанцій, шаф освітлення, а також іншої електротехнічної продукції для об’єктів будівництва.

Основні споживачі нашої продукції – будівельні та промислові компанії, підприємства енергетичного профілю.

З огляду на потреби ринку, ТОВ «ЕМКО» виробляє широкий асортимент металевих виробів: поштові скриньки, двері і ворота ТП, дверцята ніш, стелажі, лотки, полки і стійки для прокладки кабелів, перила, поручні, конструкції для кріплення кондиціонерів, заставні для бетонних конструкцій, металоконструкції для щитів поверхових, ввідно-розподільних пристроїв, щитів освітлення, ящиків гаражних і інших електротехнічних виробів.

ТОВ «ЕМКО» виготовляє продукцію на власній виробничій базі в відповідно до технічних умов і може надати гарантію на свої вироби до 3 років і супровід протягом всього терміну експлуатації.

Суттєва перевага нашого підприємства: – повний технологічний цикл переробки металевого прокату, включаючи нанесення лакофарбового або полімерного покриття на готові вироби, – індивідуальний підхід до кожного замовника і кожного проекту, готовність забезпечити реалізацію будь-яких нестандартних рішень, – конструктивний діалог на стадії опрацювання проекту, – підтверджене сертифікатами якість продукції, що випускається.

Ми готові взяти участь в реалізації Ваших проектів. Телефонуйте!

Про нас

Залиште нам заявку і ми вам передзвонимо