МОДЕРНІЗАЦІЯ (РЕТРОФІТ) КТП, ТП, РП

Сьогодні в енергогосподарстві України експлуатується величезна кількість трансформаторних підстанцій та розподільчих пристроїв експлуатаційний ресурс яких давно вичерпаний. Таким чином, для підвищення надійності енергогосподарства країни необхідна модернізація що стало непридатним обладнання. На повне оновлення електрогосподарства України потрібні колосальні витрати і сьогодні з урахуванням розмежувань відповідальності дані питання лягають на плечі окремих структур і власникам об’єктів. Для виходу з ситуації, що склалася з метою підвищення надійності електропостачання та скорочення витрат на повну реконструкцію об’єктів є ефективне рішення, це модернізація застарілих ТП і РП.
ТОВ «ЕМКО» пропонує як нове обладнання (окремі осередки або готові розподільні пристрої), так і ретрофіт застарілого обладнання.
В широкому розумінні ретрофіт — це модернізація розподільних пристроїв з заміною застарілого обладнання (комутаційний апарат, РЗіА і т.д.), яке виробило свій експлуатаційний ресурс.
ТОВ «ЕМКО» пропонує більш широкий перелік послуг з модернізації обладнання. Нашою компанією успішно реалізуються проекти по реконструкції ТП і РП, шляхом заміни окремих осередків з автогазовий вимикачами навантаження на осередки з вакуумними вимикачами.
Реконструкція комірок з заміною зношених масляних і елегазових вимикачів на вакуумні, заміна камер в ТП і РП дозволяє продовжити термін експлуатації електрообладнання без втрати надійності. Дане рішення дозволяє не тільки заощадити кошти на модернізацію енергогосподарства, а й скоротити витрати, пов’язані з перебоєм електропостачання.