Питання відповідь

- Вартість цих послуг не включена у вартість виробу. Але за погодженням із Замовником «ЕМКО» може здійснити доставку і монтаж обладнання власного виробництва на об'єкт Замовника.
Продукція «ЕМКО» виготовлена згідно з чинними технічними умовами з дотриманням національних стандартів України та має, хоча не підлягає обов'язковій сертифікації, сертифікати відповідності.
Гарантійні зобов'язання надаються відповідно до чинних нормативних документів. Як підприємство-виробник надається гарантія на продукцію до 3 років, а також можемо надати пост гарантійну підтримку на весь термін експлуатації.
Терміни виготовлення конкретного замовлення обумовлюються з замовником, залежать від складності та обсягу замовлення і складають, в середньому, від 3 до 6 тижнів.
Як правило, «ЕМКО» працює за безготівковим розрахунком на умовах 100% передоплати. Постійним клієнтам можуть бути запропоновані умови часткової передоплати.
Продукція в стандартній комплектації, виготовлена з використанням високоякісної кабельно-провідникової продукції ТОВ «Запорізький завод кольорових металів».
«ЕМКО» у виробництві своєї продукції, в стандартній комплектації, використовує високоякісні комплектуючі, сировину і матеріали відомих вітчизняних та зарубіжних виробників. Підприємство готове розглянути можливість здешевлення продукції, що випускається за рахунок використання інших більш дешевих аналогів комплектуючих, сировини і матеріалів.
Ми завжди готові піти на діалог з потенційним Замовником і ознайомити з технічною базою підприємства.
«ЕМКО» працює з посередниками шляхом підписання договорів на надання агентських (дилерських) послуг.

Залиште нам заявку і ми вам передзвонимо